• Від дошкільнят до школяра

  Нещодавно в Полтавському НВК№16 були проведені батьківські збори «Від дошкільнят до школяра» для батьків майбутніх першокласників. Метою зборів було познайомитися з батьками, сприяти їх залученню до співпраці, підготувати батьків до майбутнього навчання дітей у НВК. Директор школи Явтушенко Віктор Іванович ознайомив присутніх із структурою навчального закладу, умовами навчання дітей, правилами школи. Звернув увагу батьків на особливості навчання, а саме на наступність, що сприяє швидкому розвитку дітей. Заступник директора з НВР Команова Т.М. ознайомила батьків майбутніх першокласників з освітніми програмами початкової школи, які впроваджує навчальний заклад. Зосередила увагу батьків на одній з них – проект «Інтелект України». На його особливостях наголосили вчителі початкових класів Свіколкіна В.А. та Сипко С.В., які працюють…

 • Учні та педагоги Полтавського НВК №16, вболіваючи за долю наших захисників, активно долучаються до участі в благодійних акціях по наданню допомоги ЗСУ. Так 04.11.2022р. відбулася зворушлива зустріч учнів 6-А класу з випускником НВК, військовослужбовцем Євгеном Петренком. Діти з цікавістю прослухали розповідь Євгена про його бойовий шлях, що почався з 2016 року, про суворі воєнні будні. Учні передали воїнам 50 окопних свічок, зроблених власноруч, патріотичні сувеніри, малюнки, листи зі словами вдячності й підтримки та побажаннями якнайшвидшої перемоги.

 • День української писемності та мови

  У День української писемності та мови учні 11 класу Полтавського НВК №16 традиційно долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідній домівці, адже ця тема наразі є близькою та щемливою для багатьох наших співвітчизників. Диктант став для майбутніх випускників не стільки нагодою перевірити свою грамотність, а й можливістю відчути себе частинкою нашого мужнього, нескореного народу.

 • Вітаємо!

  Зразковий художній хореографічний колектив “Зорепад ” (керівник Замчій О.П.) Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16 вітає з новим навчальним роком!✨️🛎🍁🍂

 • Звіт керівника закладу за 2021-2022 н.р.

         Директор НВК Віктор Явтушенко проаналізував, узагальнив свою діяльність  та підготував звіт керівника за 2021-2022 н.р. відповідно до  Положення про порядок звітування керівників загальноосвітніх навчальних закладів.        Особлива увага звернута керівником закладу на перемоги та досягнення учнів і педагогічних працівників. Директор акцентував також на впровадженні інклюзивної освіти та інноваційних технологій, створенні належних умов для здобуття освіти та збереженні життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, забезпеченні комфортного освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, оновленні матеріально-технічної бази.

 • Пам’ятаємо…

  07 червня 2019 рік… Страшну звістку ми отримали  про загибель на Світлодарській  дузі  випускника Полтавського НВК №16,  старшого лейтенанта полку «Азов»  Національної гвардії України Дмитра Пругла (позивний «Круглий»).  Він був патріотом, справжнім сином неньки-України, гордістю батьків, рідних та вчителів. Діма – яскравий приклад невичерпної любові до рідної землі, своєї Батьківщини. Для Дмитра Україна була понад усе. Його самовідданість, мужність, стійкість і непохитна віра в ПЕРЕМОГУ  надихає  всіх нас сьогодні, у такий нелегкий час. Невимовний біль переповнює наші серця, адже три роки тому Україна втратила мужнього воїна-захисника, родина – люблячого сина, коханого чоловіка, турботливого брата.  Спомин про Дмитра ніколи не залишить наші серця! Вічна і світла пам’ять  ГЕРОЮ!