• Ти будеш жити в наших серцях вічно!

  Зі щирою скорботою і співчуттям  згадуємо події 7 червня 2019 року  на Світлодарській дузі,  внаслідок  яких  під час потужного обстрілу позицій полку «Азов» (із застосуванням ствольної артилерії 122 мм та мінометів 120 мм) –загинув український військовий, старший лейтенант полку «Азов» Національної гвардії України, випускник Полтавського  навчально-виховного комплексу (ЗНЗ –ДНЗ) №16,  Пругло Дмитро ,  відомий також під позивним «Круглий». Вірний друг, надійний брат, обожнюваний син, коханий чоловік, для якого Україна була понад усе. Дмитро до кінця виконав свій військовий обов’язок і загинув як справжній воїн. Вічна пам’ять герою!   Добрий, світлий спомин про Дмитра назавжди залишиться у серцях  педагогів та учнів Полтавського НВК № 16.

 • Інформація до відома випускників

  Доводимо до Вашого відома, що Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відповідно до змін умов вступу у 2020 році здійснюватиме набір абітурієнтів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних іспитів.

 • Великдень – сімейне свято

  Вдягла весна мережеву сорочку, Умившись і звільнившись від турбот, І підіймає волошкові очі До вищих, до церковних позолот. Великдень всіх нас на гостини просить, Малює сонце полотно небес, І крашанку, як усмішку, підносить: – Христос воскрес! Вихованці та батьки дошкільного відділення долучилися до святкування, Великдень сімейне свято, тож #Залишаємось дома.

 • Всеукраїнський День боротьби із захворюванням на туберкульоз

  Україна посідає друге місце в Європейському регіоні за рівнем захворюваності на туберкульоз. За даними ВООЗ в нашій країні щороку не виявляється близько 24% нових випадків захворювання. Вірогідними причинами такого великого відсотка невиявлення випадків туберкульозу може бути недостатній рівень діагностики, обмежений доступ до медичної допомоги певних категорій населення та невчасне звернення за медичною допомогою.

 • Всеукраїнська віртуальна школа “Ранок”

  У зв’язку із уведенням карантину в країні видавництво «Ранок» ініціює проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн-навчання розпочнеться 18 березня і триватиме кожного буднього дня до завершення карантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок»!

 • Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

  Переглянути інформацію МОЗ Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання. У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей. Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ: часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами; під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки; уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; якщо маєте підвищену…