• Вітаємо випускників!!!

  Ось  і відкрив широко двері Полтавський НВК №16 у доросле життя випускникам 2021 року.  37-м юнаків та дівчат – гордість і надія нашого закладу, які пройшли 11 років підйому крутими схилами та непроторенними стежинами до знань. І ось вона  – вершина! Невимовне хвилювання, розкішне  вбрання, усміхнені вчителі та батьки, а на почесному місці – омріяне свідоцтво про повну  загальну середню освіту. Зі словами привітань до випускників звернулися директор Явтушенко Віктор Іванович, перша вчителька, класні керівники та  батьки, які щиро побажали їм зіркової долі та безмежного щастя, нових злетів і досягнень. 

 • Ура! Канікули!

  Канікули! Канікули! Весела ця пора!Нам хочеться співати - бо це наше життя!Бо ми такі красиві, усміхнені щодня! Саме такими 10 червня зустрів пришкільний табір “Огнівський” 60 веселих талановитих хлопчиків та дівчаток!

 • Ось і пролунав Останній дзвоник…

  9 червня пролунав останній дзвінок для учнів 11-х класів НВК на шкільному  подвір’ї. 1-10 класи прощалися зі школою у навчальних кабінетах, знаючи, що 01  вересня знову відкриють двері до Країни знань у стінах НВК. ОСТАННІЙ дзвінок відкрив випускникам шлях у доросле життя. Зі словами привітань до одинадцятикласників звернувся директор Явтушенко Віктор Іванович, класний керівник та перша вчителька. А випускники всім подарували чудовий вальс і багатогранне звучання останніх дзвіночків.

 • Відкриття меморіальної дошки

  У другу річницю загибелі українського військового, старшого лейтенанта полку «Азов» Національної гвардії України,  Дмитра Миколайовича Пругла ( позивний «Круглий»)  на стінах Полтавського НВК № 16, де навчався захисник країни, бійцю відкрили меморіальну дошку. Вшанувати пам’ять Дмитра Пругла прийшли його рідні, друзі, бойові побратими, вчителі та учні НВК.   Виступаючі насамперед подякували  матері Дмитра  за те, що виховала гідного сина, який, захищаючи Батьківщину, віддав за неї найдорожче – своє життя – і висловили сподівання, що ця меморіальна дошка нагадуватиме всім поколінням про героїчний вчинок нашого випускника,  а пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях людей.

 • Пам’ятаємо…

  7 червня 2021 року виповнюється два роки з дня загибелі  випускника Полтавського НВК № 16,  українського військового, старшого лейтенанта  полку «Азов»  Національної гвардії України,  Дмитра Миколайовича Пругла ( позивний «Круглий»). Дмитро під час навчання був активним, спортивним хлопцем, надійним помічником класного керівника, лідером шкільного учнівського самоврядування та членом міської спілки лідерів, завжди  мав свою думку.  Стіни нашої актової зали пам’ятають його талановиту акторську гру на сцені. Не на одному шкільному святі Дмитро заворожував всіх присутніх своїм голосом у ролі ведучого. Був хорошим, вірним товаришем, завжди відстоював справедливість, захищав слабших, був чесною, порядною, доброзичливою, небайдужою людиною з відкритим поглядом і щирою посмішкою. Ніколи не забував про НВК, завжди, коли була можливість,…

 • День захиту дітей

  Цікаво, захоплююче і весело святкували учні початкової школи Міжнародний день захисту дітей. Всі школярі брали участь у різноманітних конкурсах: конкурсі плакатів “Світ очима дітей”, конкурсі малюнків на асфальті. Також діти долучилися до акції “Дерево добра – долоньками єднаємося”, перетворивши шкільну територію на чарівний сад прекрасних побажань всім людям миру, добра, успіхів. Зачарував третьокласників танцювальний флешмоб, а учні четвертих класів показали свій гарт у спортивних змаганнях.

 • Садочок, прощавай!

  Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Випуск з дошкільного відділення – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.Гарно й урочисто прошло прощання з дошкільним відділення НВК 16 18 травня 2021 року. Любі малята груп “Квіточка” та “Вишенька”, успіхів вам, а батькам ми побажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості.

 • День вишиванки у початковій школі НВК

  20 травня українці всього світу відзначали Всесвітній день вишиванки. Учні та педагогічний колектив початкової школи долучилися до святкувань. Розмаїття вишитих сорочок, суконь та елементів національного одягу створили святковий настрій не тільки в учнів та вчителів, а й і у мешканців усього мікрорайону.Школярі здійснили екскурс в історію виникнення вишиванки: від сивої давнини до сьогодення, ознайомилися з вишиванками різних регіонів України, створювали свої орнаменти для вишиванок, популяризували родинні вишиванки, декламували вірші та складали прислів’я про вишивані сорочки, юні митці створили диво-вишиванку на шкільному подвір’ї. Побачивши красу вишитих сорочок, діти зрозуміли, що вишиванка – це єдність поколінь, пам’ять з роду і до роду, це святиня найцінніша українського народу.