• День іменинника

  У цей важкий час, коли вся Україна бореться, живе, працює і гуртується, для внутрішньо переміщених осіб у Полтавському НВК №16 19 травня було організовано два свята: День вишиванки та День весняного іменинника. Теплі слова, привітання від директора Віктора Явтушенка і смачні святкові пироги для винуватців дійства зробили цей день особливим, теплим, затишним, по-справжньому домашнім. Єднаймося і в радості, і в горі, бо ми – українці, світла і непереможна нація!

 • Увага!!!

  Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації абот підконтрольних їм терористичнихт організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин, просимо Вас звертатись через можливості Messenger «WhatsApp», «Viber», «Telegram», «Signal»: по Донецькій області за номером +38066-846-83-31; по Луганській області за номером +38066-846-81-54. Керівництво ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областей

 • До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

  ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2022-2023н.р. Відповідно до наказу департаменту освіти Полтавської міської ради від 31.01.2022р. №25 “Про зарахування дітей до 1-х класів закладів освіти Полтавської міської територіальної громади”, наказу Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ- ДНЗ) №16 від 08.02.2022р. №4-У оголошується прийом заяв про зарахування учнів до 1-го класу на 2022/2023 н.р. із 01.03.2022р.Для зарахування дитини до 1-го класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи: Заява Копія свідоцтва про народження дитини Медична довідка за формою № 086-1/0 Фото дитини 3×4 (6 шт.) Документи приймаються в робочі дні з 9.00 до 16.00 В НВК №16 впроваджуються сучасні педагогічні технології навчання. Збережено наступність. Здійснюється набір учнів до 1 класу навчання за…

 • Не маємо права забути…

  20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Людей, що мужньо і хоробро відстоювали нашу незалежність та нашу єдність.  Учні нашого закладу разом із вчителями також згадали та вшанували всіх тих, хто назавжди відійшов у вічність, але залишилися у серці кожного з нас, чиї імені закарбувалися у історичній пам’яті нашого народу.

 • Назавжди в наших серцях

  15 лютого 2015 року в запеклому бою з російськими окупантами в с. Широкине Волноваського району Донецької області, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, загинув випускник Полтавського НВК №16, боєць полку “Азов” Антон Грицай (“Сіф”). Пам’ять про цю світлу людину, нашого випускника, який був активним футбольним уболівальником, життєрадісним, товариським, мужнім воїном, свідомим громадянином, палким патріотом, назавжди залишиться в наших серцях. Сумуємо, схиляємо голови, співчуваємо рідним, пам’ятаємо…Слава Україні! Героям слава!