• Всеукраїнське заняття доброти у дошкільному відділенні НВК

  Вже стало традицією 1 березня приймати участь у Всеукраїнському занятті доброти. Цей рік не став виключенням, в кожній дошкільній групі було проведено заняття “Тварини – наші друзі”, діти отримали корисні знання та навички у поводженні з тваринами.

 • День STEAM освіти

  22 лютого Полтавський НВК №16 відвідала пересувна лабораторія ”Доповненої та віртуальної реальності” Комунального закладу “Полтавський міжшкільний ресурсний центр” Полтавської міської ради. Працівники МРЦ з радістю продемонстрували можливості STEM- освіти, а саме окуляри віртуальної реальності та доповнену реальність за допомогою мобільних пристроїв. На уроках природознавства діти знайомились з Австралією і захоплено поринули у її вірутальний світ, подорожували цим материком, поєднали навчання та відпочинок.

 • Пам’ятаємо…

  15 лютого 2015 року відійшов у вічність, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України, колишній учень Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Антон Грицай…. «Сіф» загинув смертю хоробрих у результаті ворожого обстрілу позицій українського батальйону зі стрілецької зброї в селі Широкине на Донеччині. Так рано й несправедливо обірвалося молоде життя мужнього воїна, справжнього патріота, активного футбольного вболівальника, люблячого сина й хорошого товариша…Світла пам’ять про Антона Грицая назавжди залишиться в наших серцях, а його подвиг, відвага, любов до рідної землі, вірність народу України буде яскравим, гідним  прикладом для молодого покоління українців.

 • Увага! Увага! Увага!

  Шановні батьки випускників 11-х кл., з 01.02.2021 року розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2021. Для реєстрації необхідно: 2 кольорові фотографії ксерокопії паспорта, а основне – остаточне визначення з предметами, сертифікати з яких необхідні для вступу в обраний ВУЗ.

 • Канікули продовжуються

  Учні Полтавського НВК 16 змістовно та цікаво проводять зимові канікули. Так учні 4-А класу відвідали онлайн захід “Свята зимового циклу” (учитель Свіколкіна В.А.), а учні 3-А класу – виховний захід “Традиції святкування Нового року в країнах Європи” (учитель Степаненко О.В.)

 • Цікаві канікули

  Учні цікаво проводять час протягом зимових канікул: взяли участь у майстер—класі «У майстерні Діда Мороза» (Присяжна Л.М. та Шаправська О.В.) та віртуально подорожували Полтавою (Ясько Я.П.).