• Вітаємо переможців міських предметних олімпіад!

  Вітаємо учнів-переможців міських предметних олімпіад та їх учителів з географії, російської мови, біології, математики, англійської мови, що відбулися 2,3,9,10 листопада 2019 року. Бажаємо нових успіхів та досягнень!!!

 • Ура! Канікули!

  Канікули – це найулюбленіший час для учнів. На канікулах діти відпочивають, розширюють свій кругозір і, звичайно, не забувають про НВК, відвідують цікаві, різноманітні заходи, які їм було запропоновано.

 • Обласний конкурс з інформаційних технологій

  29-30 жовтня 2019 року на базі Полтавського ОЦНТТУМ ПОР було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій. В ньому взяли участь близько півсотні учнів з усієї області. Учасники змагались у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-програмування» та «Технології програмування».

 • Вітаємо!

  Вітаємо хореографічний колектив "Зорепад" з перемогою у багатожанровому конкурсі мистецтв "AUTUMN SUPER STAR-2019" (Гран-прі та 8 перших місць) (керівник Замчій О.П.)

 • Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

  З 1 по 31 жовтня в НВК №16 в рамках Всеукраїнського місячника шікльних бібліотек "Бібліотека НУШ - простір для освітніх можливостей кожного учня" проведені заходи, які сприяють задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу.

 • Кінологічний центр поліції Полтавщини

  Напередодні дня країнського козацтва учні початкових класів Полтавського навчально-виховного комплексу № 16 відвідали кінологічний центр поліції Полтавщини. Діти познайомилися з умовами утримання поліцейських собак, оцінили їх вправність, а також приміряли засоби індивідуального захисту спецпризначенців КОРДу.

 • Всеукраїнський урок доброти

  4 жовтня 2019 року у Всесвітній день тварин у 4-А класі (класний керівник Присяжна Л.М.) пройшов Урок доброти та гуманного ставлення до тварин. Учні разом за батьками зібрали смаколики для чотирилапих друзів, що знаходяться під опікою волонтерки Світлани Іванченко. До акції долучились також і вихованці дошкільного відділення НВК.