• День здоров’я

  13 жовтня  у Полтавському НВК №16 було проведено щорічний, традиційний День здоров’я, присвячений Дню захисників та захисниць України, Дню українського козацтва та  свята Покрови Пресвятої Богородиці. Енергійна зарядка, «Козацькі забави», змагання з кульової стрільби зарядили всіх позитивом та невичерпною енергією. Народна мудрість говорить, що здоров’я – це найцінніший скарб людини. Усім бажаємо міцного здоров’я, мирного неба і завжди пам’ятати, що ми – козацького роду…

 • Наші випускники – наша гордість

  04 жовтня 2021 року у шкільній бібліотеці відбулася виставка творчих робіт випускниці НВК 2021 року Кондри Вікторії. Розвивала свій талант художника  Вікторія у Полтавській дитячій художній школі.  На виставці були презентовані картини  різних жанрів, технік і тем (наприклад, «Вікторія Акваторія», «Барви Полтави», «Лісова пісня», «Сніданок Роксолани»). Учні із величезним захопленням відвідали виставку. Бажаємо Вікторії, щоб безмежне прагнення творити прекрасне, наповнювати світ добром, красою та любовʼю ніколи не згасало.

 • Участь у благодійній акції

  Вихованці та учні Полтавського НВК №16 долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям 2021» (допомога на лікування онкохворим дітям).  Всі разом збирали монетки номіналом 25 копійок, які вже не перебувають в обігу, та в банку-партнера акції здійснили перерахунок на суму 2316 грн. 50 коп. Ніколи не залишаємося осторонь. Завжди готові допомогти.

 • Вітаємо!!!

  Вітаємо з перемогою зразковий художній хореографічний колектив «Зорепад» у 1—му Всеукраїнському конкурсі—фестивалі до 30-річчя НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ “ART FEST УКРАЇНА – ЦЕ ТИ !!!»

 • З Днем знань!

  З легеньким свіжим вітерцем, теплим осіннім сонечком і завзятою пісенькою шкільного дзвоника завітало до нас свято 1 вересня – День знань. Рідна школа з радістю зустрічає своїх дітей: і розгублених першачків, і солідних, але все одно схвильованих одинадцятикласників. Директор НВК №16 Явтушенко В.І. щиро привітав усіх учнів, учителів, батьків з початком нового навчального року, побажав успіхів у навчанні, творчих здобутків, злетів, перемог, цікавих відкриттів, підкорення нових вершин, упевненості у власних силах, наснаги та здійснення мрій. Нехай щастить, у добру путь до чарівної  Країни Знань! 

 • Вітаємо випускників!!!

  Ось  і відкрив широко двері Полтавський НВК №16 у доросле життя випускникам 2021 року.  37-м юнаків та дівчат – гордість і надія нашого закладу, які пройшли 11 років підйому крутими схилами та непроторенними стежинами до знань. І ось вона  – вершина! Невимовне хвилювання, розкішне  вбрання, усміхнені вчителі та батьки, а на почесному місці – омріяне свідоцтво про повну  загальну середню освіту. Зі словами привітань до випускників звернулися директор Явтушенко Віктор Іванович, перша вчителька, класні керівники та  батьки, які щиро побажали їм зіркової долі та безмежного щастя, нових злетів і досягнень. 

 • Ура! Канікули!

  Канікули! Канікули! Весела ця пора!Нам хочеться співати - бо це наше життя!Бо ми такі красиві, усміхнені щодня! Саме такими 10 червня зустрів пришкільний табір “Огнівський” 60 веселих талановитих хлопчиків та дівчаток!