• День Землі

  Щороку 22 квітня відзначається День Землі, який ознаменував початок сучасного екологічного руху. Пам’ятаймо, все залежить від нас. Діти та педагоги дошкільного відділення кожного року долучаються до Всесвітнього Дня Землі, і цьогоріч були проведені відкриті заходи під гаслом “Чиста планета – здорові діти”.

 • Вітаємо!

  Вітаємо переможців конкурсів у рамках міського дитячого свята “У світі птахів”, організатором якого є Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді: Кондру Вікторію, ученицю 11-А класу, з І місцем у конкурсі на кращий малюнок про птахів; Шпака Дениса, учня 6-А класу, з ІІІ місцем у конкурсі на кращу шпаківню та гніздівлю; Паровченка Богдана, учня 10-А класу, з ІІІ місцем у конкурсі на кращу шпаківню та гніздівлю; Леванову Марину, ученицю 7-А класу, з І місцем і онлайн-вікторині “Знавці птахів” Учителя біології Полтавського НВК №16 Осипенко Світлану Олександрівну було відзначено подякою за активну діяльність по залученню дітей до природоохоронної роботи.

 • Вітаємо!

  Вітаємо переможців Міського фестивалю-конкурсу саморобних приладів з фізичним змістом: Антіпова Артема, учня 9-Б класу, з І місцем у номінації “Саморобні іграшки з фізичним змістом” та ІІ місцем у номінації “Саморобні прилади для демонстрації явищ електрики та магнетизму” (прилад “Металошукач”), учитель Захарова Ольга Анатоліївна Паровченка Богдана, учня 10-А класу, з І місцем у номінації “Саморобні прилади для демонстрації різних фізичних явищ”, учитель Тюрін Констянтин Петрович.

 • Збережи своє життя!

  У рамках проведення Місячника попередження булінгу, насильства, негативних проявів у поведінці учнів 12 березня 2021 року було проведено годину класного керівника «Збережи своє життя» для учнів 1-6, 10-11 кл. Учні 7-9 класів мали можливість послідкувати онлайн (платформа  zoom) з фахівцем БО «Світло надії» Альоною Стецович на тему: «Профілактика споживання ПАР».

 • Вітаємо!

  Команда Полтавського НВК №16 з робототехніки “Poltava Wall-E Team” на Харківському Дистанційному відбірковому турнірі FIRST LEGO League Challenge завоювала Першу нагороду в номінації “Дизайн робота” та виборола право захищати честь НВК №16 на Всеукраїнському фестивалі “RoboFIRST – більше ніж роботи”! Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

 • Всеукраїнське заняття доброти у дошкільному відділенні НВК

  Вже стало традицією 1 березня приймати участь у Всеукраїнському занятті доброти. Цей рік не став виключенням, в кожній дошкільній групі було проведено заняття “Тварини – наші друзі”, діти отримали корисні знання та навички у поводженні з тваринами.